Komplexní péče v oblasti celého obličeje

Mimo oblast stomatologie se MUDr. Jana Kupka Maděránková zabývá korekcí vrásek v obličeji díky aplikaci botulotoxinu a výplní na bázi kyseliny hyaluronové. Snaží se tak například podtrhnout krásný úsměv plnými rty díky kyselině hyaluronové nebo snížit hluboké vrásky i v  okolí úst.

Aplikací BOTULOTOXINU dokážeme odstranit vrásky, zejména mezi obočím u kořene nosu, v okolí očí zejména u zevních očních koutků a na čele. Také  je možné preventivně ošetřit tvorbu hlubokých vrásek .Vráska se po odeznění účinku již neobnovuje ve své původní velikosti, ani se dále neprohlubuje. Odstranění vrásek s pomocí preparátu trvá jen několik minut podle aktuálního rozsahu ošetření. Lékař při něm aplikuje tekutý preparát velmi tenkou jehličkou pod vrásku. Účinek ošetření nastupuje během tří až pěti dní. Účinky botulotoxinu po první aplikaci odezní zhruba po 3 až 6 měsících. Při dalších aplikacích může vydržet i 9 až 12 měsíců. Čím častěji se látka aplikuje, tím déle účinek vydrží.

Nabízíme také výplně na bázi tělu vlastní KYSELINY HYALURONOVÉ s velmi pomalým vstřebáváním. Tento způsob vyhlazení vrásek a redukci rýh, tvarování a zpevňování kontur obličeje a rtů, patří mezi nechirurgické metody s okamžitým efektem a minimální zátěží pro klienta. Díky výplním dodáváme objem tam, kde je zapotřebí. Efekt tohoto zákroku je okamžitý a nevyžaduje žádnou dobu na zotavení. Výplně kyseliny hyaluronové se tak hodí k odstranění vrásek v okolí úst, na kořeni nosu, v očních partiích, ale i k vytvoření plnějších rtů, pozvednutí a modelaci kontur obličeje a zvýraznění jeho objemu, stejně jako ke zlepšení struktury a elasticity kůže.

Ceník

Aplikace výplně kyselinou hyaluronovou7 400 – 8 000 Kč
Aplikace botulotoxinu, oblast mezi obočím - čelo - oční okolí6 000 Kč
Aplikace botulotoxinu jedna oblast3 000 Kč

Ceny se pohybují dle počtu aplikovaných jednotek a dle množství aplikované výplně.

Aplikace botulotoxinu i výplní MUDr. Jana Kupka Maděránková provádí, jak ve své ordinaci FILI CLINIC, tak na renomované klinice plastické a estetické chirurgie v Brně Leticia v ulici Sochorova 1, www.leticia.cz.

Jsme tu pro váš zdravý úsměv

hvězdičky
ordinační doba

Ordinační doba

Po: 8:00 -20:00
Út: 8:00 - 20:00
St: 8:00 - 19:00
Čt: 8:00 - 15:00 (pouze dentální hygiena)
Pá: MUDr. Kupka Maděránková pracuje na jiném pracovišti (www.leticia.cz)

 

logo FILI CLINIC
Web zpracoval Jan Polzer

Upozornění k dentální hygieně


1.2.2024 končí v týmu FILI CLINIC naše Jana Poulová, dentální hygienistka. Od tohoto data zatím nemůžeme pacienty na dentalní hygienu ošetřit. Omlouváme se.

This will close in 0 seconds